Bluza robocza

Wygodne i trwałe

bluzy robocze

Bluza robocza jest obok spodni podstawowym ubraniem roboczym pracownika. Jej zadaniem jest ochrona przed m.in. zabrudzeniem różnego rodzaju lub przed wodą. Występuje w wersjach letnich, całorocznych i zimowych (z dodatkowym ociepleniem). Może też zawierać elementy odblaskowe. Ponadto może posiadać wstawki z materiałów o podwyższonej odporności mechanicznej, które wzmacniają miejsca podatne na przetarcie czy rozdarcie. Z kolei gumka ściągająca na dole sprawia, że ubranie nie odstaje i znakomicie ochrania przed wiatrem.

W naszej ofercie znajdują się bluzy robocze w różnych kolorach i fasonach, więc bardzo łatwo można znaleźć odpowiedni model dla siebie. W każdym z nich można zauważyć dużą liczbę kieszeni o różnych funkcjach, które ułatwiają przechowywanie i sprawiają, że praca staje się szybsza i sprawniejsza. Nasze bluzy są zrobione z różnych materiałów – możesz nabyć np. bluzy polarowe robocze. Idealnie sprawdzą się w takich branżach jak budownictwo, gastronomia, motoryzacja czy technika. Jej właściwości i komfort noszenia docenią pracownicy warsztatów i serwisów oraz wykonujący prace montażowe, magazynowe czy budowlane.

Bluza robocza

dla Ciebie i Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas bluzy robocze (również bluzy polarowe robocze) to gwarancja solidnej ochrony prywatnej odzieży oraz ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!