Bluzy robocze

Wygodne i trwałe

bluzy robocze

Bluza robocza jest obok spodni podstawowym ubraniem roboczym pracownika. Jej zadaniem jest ochrona przed m.in. zabrudzeniem różnego rodzaju lub przed wodą. Występuje w wersjach letnich, całorocznych i zimowych (tzw. bluzy ocieplane albo z elementem odblaskowym), podobnie jak kurtki. Istnieje bluza męska lub damska. Ponadto bluza może posiadać wstawki z materiałów o podwyższonej odporności mechanicznej, które wzmacniają miejsca podatne na przetarcie czy rozdarcie. Z kolei gumka ściągająca na dole sprawia, że ubranie nie odstaje i znakomicie ochrania przed wiatrem.

W naszej ofercie znajdują się bluzy robocze BHP w różnych kolorach i fasonach (np. bluzy z kapturem), więc bardzo łatwo można znaleźć odpowiedni model dla siebie. W każdym z nich można zauważyć dużą liczbę kieszeni o różnych funkcjach, które ułatwiają przechowywanie i sprawiają, że praca staje się szybsza i sprawniejsza. Nasze bluzy są zrobione z różnych materiałów – możesz nabyć np. bluzy polarowe robocze. Idealnie sprawdzą się w takich branżach jak budownictwo, gastronomia, motoryzacja czy technika. Jej właściwości i komfort noszenia docenią pracownicy warsztatów i serwisów oraz wykonujący prace montażowe, magazynowe czy budowlane. Bluza robocza to najwyższa jakość produktu. Zobacz nasze artykuły z tej kategorii!

Bluza robocza

dla Ciebie i Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas robocze bluzy (również bluzy polarowe robocze) to gwarancja solidnej ochrony prywatnej odzieży oraz ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem w trakcie pracy, zgodnie z zasadami BHP. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę! Masz pytania? Interesują Cię nasze produkty i informacje na ich temat, np. cena? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Wybierz sprawdzonego producenta!

Bluza polarowa robocza

W naszej ofercie znajduje się szeroka baza produktów. Wśród nich znajdują się: bluza robocza ocieplana, bluza robocza odblaskowa, bluza robocza ostrzegawcza, bluza robocza polar, bluza robocza z nadrukiem, bluza robocza damska, bluzy robocze męskie, bluzy robocze zimowe, bluzy robocze z kapturem. Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i komfortowe. Proponujemy dodatkowo koszulki robocze oraz całą bazę innych, roboczych produktów.

Bluza robocza ocieplana

Bez wątpienia bluza robocza polarowa to obowiązkowy element podczas chłodniejszych dni. To dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponujemy różnorodne bluzy polarowe robocze. Mogą to być bluzy robocze z nadrukiem, bluzy robocze odblaskowe czy bluza robocza z kapturem. Z bogatej oferty każdy wybierze odpowiednie ubrania dla siebie.

Odzież robocza bluza polarowa

Komfortowe bluzy polarowe robocze to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pracowników. Co istotne, bluzy robocze polarowe dostępne są w wielu wariantach do wyboru, co oznacza, że można je dopasować do indywidualnych potrzeb danej firmy. Jeśli interesują Cię bluzy robocze ocieplane, skontaktuj się z nami, a dobierzemy ofertę dostosowaną do Twoich wymagań.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!