Koszula flanelowa

Komfortowa flanelowa

koszula robocza

Robocza koszula flanelowa to klasyka mody, jeżeli chodzi o ubranie pracownicze. Najczęściej wybierają ją takie zawody jak służby mundurowe, przedstawiciele handlowi, budowlańcy, hydraulicy, magazynierzy czy ogrodnicy. Zwykle przybiera wzór kraty, która łączy ze sobą dwa kolory – czerń i np. niebieski lub czerwony. Z kolei materiał – flanela – jest trwały, lekki i przyjemny w dotyku, a obecność guzików daje pewność wytrzymałego zapięcia. Zapewnia odpowiednie grzanie ciała nawet w najzimniejsze dni. Koszula robocza flanelowa może być zakładana nawet po pracy dzięki swojej ponadczasowości – to znakomite rozwiązanie na co dzień.

W naszej ofercie znajdują się koszule flanelowe o dużym stopniu wytrzymałości. Stanowią doskonałą ochronę ciała przed zadrapaniami, zabrudzeniami oraz niską temperaturą. Występują w wielu zestawieniach kolorystycznych, fasonach, o różnych długościach rękawów czy dodatkach (np. z kieszeniami lub bez).

Koszula flanelowa robocza

dla komfortu Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas koszule flanelowe robocze to gwarancja solidnej ochrony ciała przed temperaturą czy zabrudzeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!