Obuwie ochronne i robocze

Wygodne i trwałe

buty robocze

Obuwie robocze to bardzo ważny element odzieży ochronnej w wielu sektorach przemysłu i nie tylko – bardzo często to one są głównym elementem całego stroju. Tak jest w przypadku takich zawodów jak spawacze, mechanicy czy budowlańcy, którzy muszą chronić swoje stopy przed możliwością upadku na nie ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać o tym, że obuwie BHP musi zostać odpowiednio dobrane do konkretnych czynności i spełniać warunki panujące w danym miejscu pracy.

W naszej ofercie znajdują się następujące buty ochronne i robocze:

  • buty gumowe (także kalosze),
  • buty spawalnicze,
  • obuwie robocze zimowe,
  • obuwie robocze letnie,
  • obuwie robocze damskie,
  • obuwie robocze męskie.

Nasze obuwie ochronne to produkty wysokiej jakości cechujące się solidnym wykonaniem. Są odporne na wodę, wilgoć, niebezpieczne substancje chemiczne oraz na wysokie i niskie temperatury. Ponadto posiadają wzmocnione, antypoślizgowe podeszwy, dzięki czemu łagodzą wstrząsy oraz zmniejszają ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Nasze buty BHP spełniają wszystkie wymagania dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obuwie ochronne i robocze

dla zdrowia Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas buty robocze to gwarancja skutecznej ochrony stóp w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!