Buty robocze i ochronne

Wygodne i trwałe

buty robocze

Robocze buty to bardzo ważny element odzieży ochronnej w wielu sektorach przemysłu i nie tylko – bardzo często to one są głównym elementem całego stroju, a dzięki nim praca idzie zdecydowanie efektowniej. Mogą mieć taką formę, jak np. robocze półbuty, trzewiki, gumowce albo buty sportowe. Tak jest w przypadku takich zawodów jak spawacze, mechanicy czy budowlańcy, którzy muszą chronić swoje stopy przed możliwością upadku na nie ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać o tym, że obuwie BHP muszą zostać odpowiednio dobrane do konkretnych czynności i spełniać warunki panujące w danym miejscu pracy. Powinny również być wygodne, aby zapewnić pracownikowi komfort pracy przez wiele godzin, szczególnie na stanowiskach, na których praca odbywa się na stojąco. Oferujemy buty damskie i buty męskie najwyższej jakości. Zobacz naszą kompleksową ofertę butów roboczych i obuwia ochronnego!

W naszej ofercie znajdują się następujące buty ochronne i robocze:

  • buty gumowe (także kalosze),
  • buty spawalnicze,
  • obuwie robocze zimowe,
  • trzewiki robocze,
  • obuwie robocze letnie (robocze sandały),
  • obuwie robocze damskie,
  • obuwie robocze męskie.

Nasze ochronne obuwie to produkty wysokiej jakości cechujące się solidnym wykonaniem. Są odporne na wodę, wilgoć, niebiezpieczne substancje chemiczne oraz na wysokie i niskie temperatury. Ponadto posiadają wzmocnione, antypoślizgowe podeszwy, dzięki czemu łagodzą wstrząsy oraz zmniejszają ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Nasze buty robocze BHP spełniają wszystkie wymagania dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obuwie ochronne i robocze

dla zdrowia Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas robocze buty damskie i męskie to gwarancja skutecznej ochrony stóp w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania dotyczące naszych produktów z tej kategorii? Interesują Cię informacje na ich temat, np. cena? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Wysokiej klasy robocze buty

W swojej ofercie posiadamy robocze buty damskie oraz buty robocze męskie. Wystarczy napisać do nas wiadomość, a przedstawimy szeroką ofertę produktów. Cena, jeśli chodzi o buty przeznaczone do ochrony podczas pracy, jest niezwykle atrakcyjna. To dlatego, decydując się na zakup obuwia roboczego, nie zrujnujesz swojego budżetu. W ofercie znajdują się trzewiki, półbuty, buty sportowe, robocze buty zimowe i wiele więcej. Nasz sklep to gwarancja jakości i odpowiedniej ochrony na stanowisku pracy.

Robocze buty dla kobiet oraz dla mężczyzn

Jeśli potrzebne Ci są odpowiednie buty do ochrony w trakcie pracy, skorzystaj z naszej oferty. Cena obuwia proponowana przez nasz sklep jest niezwykle atrakcyjna, dlatego każdy wybierze odpowiednie buty dla siebie! Dokładamy starań, aby nasze produkty były przystępne cenowo, jak również komfortowe i odpowiedniej jakości. Dbamy o to, aby obuwie w naszej ofercie jak najlepiej spełniało swoje zadanie, chroniąc stopy pracowników oraz zapewniając im wygodę podczas pracy. Bezpieczeństwo w pracy to kluczowa kwestia, warto o nią zadbać, decydując się na odpowiednie robocze ubrania dla zespołu.

Robocze buty są stosowane w miejscach pracy, w których istnieje ryzyko poplamienia lub uszkodzenia odzieży i obuwia prywatnego. Powinny one więc być odpowiednio dopasowane do rodzaju wykonywanej pracy, do warunków atmosferycznych oraz do ewentualnych zagrożeń na stanowisku pracy. Obuwie pełniące funkcję ochronną może na przykład chronić przed mrozem, gorącem, płomieniem, ciężkimi przedmiotami (dzięki odpowiednio wzmocnionym noskom).

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!