Ochrona głowy

Profesjonalna i skuteczna

ochrona głowy BHP

W wielu sektorach przemysłu ochrona głowy jest priorytetem, który wyznaczają powszechne zasady bezpieczeństwa i higieny w pracy. Jest też świetnym dopełnieniem odzieży roboczej i ochronnej. Standardem są kaski ochronne robocze i hełmy ochronne BHP dla pracowników magazynów, budowlańców, górników, leśników, hutników, a także osób pracujących na wysokości (wówczas zakłada się tzw. kask do pracy na wysokości). W niektórych branżach istotne jest, by kaski robocze były termoaktywne, czyli odprowadzające wilgoć oraz utrzymujące właściwą temperaturę głowy.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty z kategorii ochrona głowy:

  • kaski budowlane,
  • lekki kask ochronny BHP,
  • hełm do pracy na wysokości,
  • czapki letnie,
  • czapki zimowe (ocieplane),
  • czepki zabezpieczające włosy.

Nasze kaski, czapki i hełmy ochronne są zrobione z wysokiej jakości materiałów, takich jak polipropylen, poliamid czy poliuretan. Dzięki regulacji możliwe jest dopasowanie ich do wielu rozmiarów głów. Każdy nasz kask roboczy lub hełm na głowę to doskonała ochrona przed zimnem, słońcem, uderzeniem i zabrudzeniem.

Hełmy i kaski ochronne

dla bezpieczeństwa Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas kaski i hełmy robocze ochronne to gwarancja skutecznej ochrony głowy w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!