Ochrona głowy: kask BHP

Profesjonalna i skuteczna

ochrona głowy BHP

W wielu sektorach przemysłu ochrona głowy jest priorytetem, który wyznaczają powszechne zasady bezpieczeństwa i higieny w pracy. Jest też świetnym dopełnieniem odzieży roboczej i ochronnej. Standardem są kaski ochronne robocze i hełmy ochronne BHP dla pracowników magazynów, budowlańców, górników, leśników, hutników, a także osób pracujących na wysokości (wówczas zakłada się tzw. kask do prac na wysokości). W niektórych branżach istotne jest, by kaski robocze były termoaktywne, czyli odprowadzające wilgoć oraz utrzymujące właściwą temperaturę głowy. Każdy nasz budowlany kask ochronny jest jak hełm budowlany – nic Ci w nim nie grozi! Zobacz naszą całościową ofertę i wybierz kask dla zdrowia i bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty z kategorii ochrona głowy:

  • kaski budowlane,
  • lekki kask ochronny BHP,
  • hełm do pracy na wysokości,
  • hełm przemysłowy,
  • czapki letnie,
  • czapki zimowe (ocieplane),
  • czepki zabezpieczające włosy.

Nasze kaski, czapki i hełmy ochronne są zrobione z wysokiej jakości materiałów, takich jak polipropylen, poliamid czy poliuretan. Dzięki regulacji możesz dopasować je do wielu rozmiarów głów, dzięki czemu każdy nasz kask ochronny roboczy lub hełm na głowę jest uniwersalny. Zapewnia doskonałą ochronę przed zimnem, słońcem, uderzeniem i zabrudzeniem. Wybierz sprawdzone artykuły BHP od profesjonalnej firmy!

Hełmy i kaski ochronne

dla bezpieczeństwa Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas kaski i hełmy robocze ochronne to gwarancja skutecznej ochrony głowy w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Interesują Cię szczegółowe informacje na temat naszych produktów z tej kategorii, np. cena? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

BHP hełm ochronny – hełm BHP

Interesuje Cię wysokiej jakości hełm do pracy na wysokości? Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty naszych produktów! Cena, jeśli chodzi o BHP kask jest niezwykle atrakcyjna! Hełm kask to obowiązkowy element pracownika. Proponujemy hełm ochronny w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może dopasować taki kask, który spełni jego oczekiwania. Jaki hełm na głowę powinniśmy wybrać? Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej tego, które ochronne kaski budowlane spełnią Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami!

Hełmy ochronne BHP – kask hełm

Hełmy ochronne pełnią niezwykle ważną funkcję. Niestety, często zapomina się o tym, że ochronne kaski robocze mogą uratować zdrowie i życie pracownika. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kaski budowlane czy kaski robocze, których noszenie jest niezwykle komfortowe. Cena, jeśli chodzi o hełm ochronny BHP także jest bardzo atrakcyjna, dlatego wybierając kask do na wysokości z naszej oferty, nie zrujnujesz swojego budżetu. Sprawdź naszą ofertę i zakup bezpieczny hełm ochronny.

Kask budowlany, hełm  ochronny – cena

Ile kosztuje odpowiedni helm na glowe? Jeśli interesuje Cię hełm ochronny, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszelkie niezbędne informacje. Posiadamy szeroką ofertę, jeśli chodzi o kask hełm, dlatego z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiedni kask roboczy. Co istotne, lekki hełm ochronny nie wiąże się z żadnym dyskomfortem, dlatego pracownicy chętnie będą zakładać hełm podczas prac.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!