Ochrona oczu i uszu

Efektywna ochrona

oczu i uszu

Z punktu widzenia BHP osłona oczu oraz uszu jest bardzo ważna zwłaszcza podczas pracy z maszynami i elektronarzędziami w takich czynnościach jak szlifowanie, malowanie, spawanie czy też lakierowanie. Z tego względu jest niezbędna w zawodach wchodzących w skład przemysłu ciężkiego (np. spawalniczego), a także w leśnictwie czy w ogrodnictwie.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty z kategorii ochrona oczu i uszu:

  • okulary spawalnicze,
  • okulary ochronne korekcyjne,
  • zatyczki do uszu,
  • nauszniki przeciwhałasowe,
  • gogle ochronne.

Nasze ochronniki słuchu to produkty, które tworzą trwałą barierę przed hałasem, zmniejszając jego negatywne skutki w trakcie pracy. Z kolei okulary ochronne chronią oczy pracownika przed latającymi szczątkami, pyłem, płynem czy uderzeniem. Wszystkie nasze okulary robocze i nauszniki ochronne zostały przetestowane i certyfikowane według europejskiego standardu EN397. W ofercie okularów roboczych posiadamy wersje przeźroczyste oraz barwione, lustrzane, chroniące oczy przed promieniowaniem UV – UVA, UVB, UVC. Polecamy też produkty do ochrony oczu i uszu z poliwęglanu octanu i siarki.

Ochronniki słuchu i wzroku

dla bezpieczeństwa Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas okulary ochronne BHP i nauszniki ochronne to gwarancja skutecznej ochrony oczu i uszu w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Okulary ochronne i ochronniki słuchu cena

W naszej ofercie atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością produktów. Kategoria w naszym sklepie jest naprawdę szeroka, więc każdy może wybrać dokładnie takie produkty, jakich potrzebuje. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Jeśli są Ci potrzebne dodatkowe informacje, możesz napisać na nasz adres e-mail.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!