Ochrona oczu

Efektywna ochrona

oczu

Z punktu widzenia BHP osłona oczu oraz uszu jest bardzo ważna zwłaszcza podczas pracy z maszynami i elektronarzędziami w takich czynnościach jak szlifowanie, malowanie, spawanie czy też lakierowanie. Z tego względu jest niezbędna w zawodach wchodzących w skład przemysłu ciężkiego (np. spawalniczego), a także w leśnictwie czy w ogrodnictwie. Odpowiednie, wysokiej jakości okulary spawalnicze pozwalają skutecznie chronić wzrok oraz sprawiają, że ryzyko uszkodzenia oczu znacząco spada. Ochrona oczu jest wymagana, a kwestia ta jest regulowana przez przepisy o bezpieczeństwie i higienie pracy.

W naszej ofercie znajdują się następujące produkty z kategorii ochrona oczu:

  • okulary spawalnicze,
  • okulary ochronne korekcyjne,
  • zatyczki do uszu,
  • nauszniki przeciwhałasowe,
  • gogle ochronne.

Nasze okulary spawalnicze i ogólnie okulary ochronne to produkty, które chronią oczy pracownika przed latającymi szczątkami, pyłem, płynem czy uderzeniem. Dzięki temu zmniejszają ryzyko uszkodzenia oczu i wzroku. Bardzo istotne jest, aby ochrona oczu spełniała normy określone w przepisach BHP. Tylko takie produkty mogą skutecznie chronić oczy. Mamy to na uwadze, dlatego wszystkie nasze okulary robocze i nauszniki ochronne zostały przetestowane i certyfikowane według europejskiego standardu EN397. W ofercie okularów roboczych posiadamy wersje przeźroczyste oraz barwione, lustrzane, chroniące oczy przed promieniowaniem UV – UVA, UVB, UVC. Polecamy też produkty do ochrony oczu z poliwęglanu octanu i siarki.

Ochronniki wzroku, okulary

dla bezpieczeństwa Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas okulary ochronne BHP to gwarancja skutecznej ochrony oczu w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych produktach. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Gogle, okulary ochronne, spawalnicze dla pracowników

Ochronne okulary, spawalnicze lub innego rodzaju ochrona wzroku to jedne z najbardziej podstawowych środków ochrony osobistej pracowników. Okulary takie chronią narząd wzroku przed czynnikami zewnętrznymi, jakie można napotkać w trakcie wykonywania obowiązków. Ich podstawowe zadanie to ochrona oczu przed uszkodzeniem. Powinny być stosowane w wielu różnorodnych branżach: w spawalnictwie, podczas obróbki materiałów, w budownictwie, w trakcie pracy z chemikaliami czy na liniach produkcyjnych z maszynami. Na tego typu stanowiskach istnieje ryzyko uszkodzenia oczu, dlatego ich ochrona za pomocą certyfikowanych okularów. jest obowiązkowa.

Ochronne okulary cena

W naszej ofercie atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością produktów. Kategoria okularów ochronnych w naszym sklepie jest naprawdę szeroka, więc każdy może wybrać dokładnie takie produkty, jakich potrzebuje. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Jeśli są Ci potrzebne dodatkowe informacje, możesz napisać na nasz adres e-mail.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!