Ochrona rąk: rękawice robocze

Skuteczne i bezpieczne

rękawice ochronne

Rękawice robocze to nie tylko akcesoria – obok takich produktów jak ubrania lub buty robocze, stanowią ważny element stroju w przypadku prac wymagających odzieży na zmianę – w zależności od branży. Są często wykorzystywane przy pracach fizycznych, np. rozładunku towarów, pracy pod ziemią czy podczas prac ogrodniczo-budowlanych. Wszystkie nasze rękawiczki ochronne wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają im odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Ponadto doskonale dopasowują się do kształtu dłoni. Rękawice BHP spełniają wymagania normy EN420 dotyczące nieszkodliwości, sprężystości, odpowiedniego rozmiaru, znakowania, informacji i identyfikacji. Zobacz naszą pełną ofertę produktów z tej kategorii i wybierz rękawice dla siebie!

 • rękawice nitrylowe,
 • rękawice lateksowe,
 • rękawice spawalnicze,
 • rękawice nakrapiane,
 • rękawice monterskie,
 • rękawice gumowe (powlekane gumą),
 • rękawice antyprzecięciowe,
 • rękawice skórzane (wzmacniane skórą),
 • rękawice ocieplane,
 • rękawice powlekane,
 • rękawice jednorazowe,
 • rękawice antywibracyjne.

Nasze rękawiczki robocze to gwarancja ochrony przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, np. przed zimnem, ciepłem, ogniem, mikroorganizmami i substancjami chemicznymi. Zawsze należy używać rękawic zgodnie z ich przeznaczeniem – stąd szeroki wybór tych produktów w ofercie. Udostępniamy rękawice damskie oraz męskie. Różne kolory (np. czarne), rozmiar do wyboru. Robocze rękawice jako artykuły BHP to obowiązek – zapewnij bezpieczeństwo swoim podopiecznym!

Rękawice robocze

dla bezpieczeństwa Twoich pracowników

Wszystkie dostępne u nas produkty, zarówno rękawice robocze skórzane jak również modele gumowe, to gwarancja skutecznej ochrony rąk w ramach zasad BHP. Bo bezpieczeństwo Twoich pracowników to nasz priorytet! Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę w naszych wyrobach. Masz pytania? Interesują Cię informacje na temat naszych rękawic, np. cena? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Rękawice BHP – szeroka oferta

Chcesz kupić wysokiej klasy robocze rękawice, których cena jest niezwykle atrakcyjna? W naszej ofercie znajdziesz rekawice wysokiej jakości, które doskonale nadają się do ochrony podczas pracy. Cena, jeśli chodzi o rekawice ochronne jest bardzo korzystna! Nasz sklep oferuje różnorodne rękawice robocze. Dzięki temu, każdy może dopasować dokładnie takie rękawiczki robocze, jakich potrzebuje i takie, które zagwarantują komfort podczas pracy. W celu poznania pełnej oferty naszej strony, zachęcamy do kontaktu!

Rękawiczki ochronne wysokiej klasy

W swojej ofercie posiadamy także rękawice robocze skórzane oraz ocieplane. Wybór rękawic z naszej oferty to gwarancja odpowiedniej ochrony oraz korzystna cena. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przedstawimy Ci pełną ofertę rękawic!

Dlaczego tak ważne jest, aby stawiać na rękawice odpowiedniej jakości?

Zasady ochrony podczas wykonywania prac znajdują się w przepisach BHP, które regulują bezpieczeństwo i higienę pracy. Odzież ochronna musi być zgodna z przepisami, jak również posiadać odpowiednie certyfikaty i potwierdzoną jakość. Bez tego nie będą dopuszczone do użytku dla pracowników. Dlatego tak ważne jest, aby szukać odzieży, w tym także i rękawic, odpowiedniej jakości. Tylko takie produkty zapewnią odpowiednią ochronę w trakcie wykonywania prac w wysokiej czy niskiej temperaturze, jak również w towarzystwie substancji chemicznych czy żrących.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!