Odzież antyelektrostatyczna i trudnopalna

Profesjonalna odzież

antyelektrostatyczna i trudnopalna

Odzież antyelektrostatyczna (inaczej odzież antystatyczna) to szczególny rodzaj odzieży ochronnej, który jest używany w strefach zagrożonych wybuchem – ładunek elektrostatyczny może okazać się wówczas iskrą zapłonową. Przez strefę zagrożenia wybuchem rozumie się miejsce, w którym zachodzi ryzyko, że powietrze lub inny utleniacz wejdzie w skład mieszanki z palną substancją i że stężenie tej mieszaniny będzie się mieściło w zakresie, w którym może dość do eksplozji. Mogą to być palne pyły, mgły, ciecze i gazy. Ubranie antyelektrostatyczne tudzież antystatyczne musi mieć każdy pracownik przemysłu petrochemicznego, energetycznego, stoczniowego, hutniczego czy elektronicznego.

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania antyelektrostatyczne (antystatyczne):

  • spodnie antyelektrostatyczne,
  • bluzy antyelektrostatyczne,
  • bezrękawniki antyelektrostatyczne,
  • obuwie antyelektrostatyczne.

Materiały wysokiej jakości oraz komfortowy krój sprawiają, że nasza odzież antyelektrostatyczna umożliwia odprowadzanie ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu nie dochodzi do nagłych wyładowań w strefie zagrożenia wybuchem. Jej skuteczność potwierdza fakt, że spełnia wymagania normy PN-EN 340:2006 oraz PN-EN 1149-5:2009, jak również posiada certyfikat WE/S/879/2007 wydany przez CIOP-PIB.

Z kolei odzież trudnopalna to kolejny rodzaj odzieży ochronnej, która zabezpiecza pracownika przed wysoką temperaturą, ogniem i iskrami. Ubranie trudnopalne najczęściej zakładają spawacze.

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania trudnopalne:

  • bluza trudnopalna,
  • spodnie trudnopalne,
  • kombinezony trudnopalne,
  • bezrękawniki trudnopalne.
  • obuwie trudnopalne.

Nasza odzież trudnopalna zapewnia ochronę przed iskrami, gorącem i płomieniami, jednocześnie zachowując przy tym wysoki komfort pracy (użyty materiał pozwala na swobodne poruszanie się). Ponadto ten sam materiał odprowadza wilgoć, więc odpowiednia temperatura ciała jest łatwo utrzymywana w trakcie pracy.

Nasze

produkty

Bluza ochronna antyelektrostatyczna i trudnopalna

Typ: szwedzki, kod: OCH-01-001

Bluza ochronna antyelektrostatyczna i trudnopalna

Typ: ocieplana, kod: OCH-02-001

Bezrękawnik ochronny antyelektrostatyczny i trudnopalny

Typ: ocieplany, kod: OCH-03-001

Spodnie ochronne antyelektrostatyczne i trudnopalne

Typ: do pasa, kod: OCH-04-001

Spodnie ochronne antyelektrostatyczne i trudnopalne

Typ: ogrodniczki, kod: OCH-05-001

Spodnie ochronne antyelektrostatyczne i trudnopalne

Typ: ogrodniczki ocieplane, kod: OCH-06-001

Ubrania antyelektrostatyczne i trudnopalne

z myślą o Tobie i Twoich pracownikach

Bezpieczeństwo w Twojej firmie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy Ci jedynie pewne rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej. Każde nasze ubranie antyelektrostatyczne i trudnopalne to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Odpowiednie ubranie antyelektrostatyczne i trudnopalne

Odzież antyelektrostatyczna i trudnopalna w naszej ofercie dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz mieć dostęp do pełnej ofert produktów, skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jakie konkretnie ubrania antyelektrostatyczne i trudnopalne znajdziesz w naszym sklepie. Zapewniamy, że ich cena jest niezwykle atrakcyjna, więc zaopatrzysz swoich pracowników niewielkim kosztem!

Ubranie antystatyczne cena

Ubrania antystatyczne muszą być wysokiej jakości. U nas kupisz je w najniższej cenie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, napisz na nasz adres e-mail. Bez wątpienia oferowane przez nas ubranie trudnopalne spełni Twoje wysokie wymagania!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!