Odzież ostrzegawcza

Wytrzymała i widoczna

odzież ostrzegawcza

Ubrania ostrzegawcze (inaczej odzież odblaskowa BHP) to robocza odzież stosowana w sytuacjach, w których obecność osoby musi być wizualnie sygnalizowana – zarówno w dzień, jak i w nocy, w warunkach oświetlenia sztucznego lub ograniczonego oświetlenia naturalnego. Ostrzegawcza odzież przeznaczona jest dla osób pracujących na budowie na wysokości, lotnisku, w porcie, dla kierowców, ratowników i strażaków. Zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 471:2005, robocza odblaskowa odzież powinna być wykonana z udziałem materiału tła o powierzchni co najmniej 0,5 m2 oraz z elementami odblaskowymi o powierzchni co najmniej 0,13 m2. W przepisach nałożone zostały także wymagania dotyczące barwy i odblaskowości. Zobacz naszą całościową ofertę!

W naszej ofercie znajdują się następujące ubrania robocze odblaskowe:

  • kamizelka odblaskowa (kamizelka ostrzegawcza),
  • kurtka robocza odblaskowa,
  • bluza ostrzegawcza,
  • spodnie robocze odblaskowe.

Wszystkie nasze artykuły BHP, takie jak kamizelki ostrzegawcze czy kurtka ostrzegawcza robocze cechują się wysoka odpornością wybarwień na pranie (czyszczenie chemiczne), na działanie potu oraz na działanie światła, zwłaszcza w warunkach naturalnych. Istnieje możliwość zamówienia kamizelek odblaskowych z nadrukiem.

Jak wybrać odpowiednią odzież ostrzegawczą?

Dobór odpowiedniej odzieży ostrzegawczej (odblaskowej) powinien zależeć od kilku czynników:

  • rodzaju i natężenia oświetlenia,
  • natężenia ruchu,
  • odległości od strefy przemieszczania się pojazdów,
  • charakteru wykonywanych czynności (np. z uwzględnieniem wielkości podejmowanego wysiłku fizycznego).

Odzież odblaskowa dla bezpieczeństwa

Twoich pracowników

Bezpieczeństwo w Twojej firmie jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy Ci jedynie pewne rozwiązania w zakresie odzieży ostrzegawczej. Wszystkie nasze ubrania robocze odblaskowe – kurtki, bluzy czy akcesoria – to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy! Masz pytania? Interesują Cię nasze produkty i informacje na ich temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Odzież ochronna i ostrzegawcza

W naszej ofercie znajduje się odzież ostrzegawcza damska, odzież ostrzegawcza męska, odzież ostrzegawcza odblaskowa, odzież ostrzegawcza z nadrukiem. Wśród elementów można znaleźć bluzy odblaskowe, a także całą gamę dodatkowych produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas ubrania odblaskowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli są Ci potrzebne dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami!

Odzież ostrzegawcza BHP

Odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności musi spełniać określone kryteria, aby była odpowiednio widoczna. To dlatego dbamy o to, aby ubrania odblaskowe były wykonane w najwyższej jakości. Oferujemy wiele różnorodnych produktów, aby każdy mógł wybrać takie ubranie robocze odblaskowe, jakiego potrzebuje.

Odzież ostrzegawcza producent

Ostrzegawcza robocza odzież to m.in. bluza odblaskowa, kurtka ocieplana odblaskowa, a także wiele innych produktów. Ich cena jest niezwykle atrakcyjna, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu poznania większej ilości informacji.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!