Odzież promocyjno-reklamowa

Spersonalizowana

odzież reklamowa

Odzież reklamowa może być rodzajem odzieży roboczej, ale nie musi. To ubrania oznakowane logo i nazwą firmy, które mają charakter promocyjny. Są najbardziej uniwersalnymi artykułami reklamowymi, dającymi możliwość personalizacji. Korzystają z nich zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa z różnych branż. Do produkcji naszej odzieży reklamowej wykorzystujemy nowoczesne tkaniny oddychające i materiały impregnowane w celu zapewnienia większego komfortu noszenia. Dzięki temu ubrania nie tracą kształtu i kolorów nawet po wielu praniach.

W naszej ofercie znajdziesz następującą odzież promocyjno-reklamową:

  • T-shirty,
  • koszulki polo,
  • koszule,
  • polary,
  • bluzy,
  • kurtki
  • czapki.

W jakim celu firmy korzystają z odzieży reklamowej?

Prezent dla klienta

Wręczenie koszulki reklamowej jako upominku dla klienta (także w ramach np. konkursu lub rozdania) to doskonały sposób, aby wywołać pozytywne skojarzenia z firmą. Ponadto marka buduje trwałą więź i zwiększa przywiązanie klienta.

Wydarzenie firmowe

Odzież reklamowa z widocznym logo i nazwą firmy spełnia swoją funkcję podczas różnych wydarzeń, np. targów branżowych, konferencjach czy wyjazdów integracyjnych.

Stroje firmowe

Odzież promocyjno-reklamowa z nadrukiem jest najczęściej wykorzystywana jako odzież robocza. Jej założeniem jest wówczas stworzenie jednakowych strojów dla pracowników, co pozwala odróżnić klientów od personelu oraz wzmocnić poczucie jedności zespołu.

Profesjonalna odzież reklamowa

dla Twoich pracowników i klientów

Wszystkie nasze ubrania reklamowe, takie jak kurtki, T-shirty czy bluzy, to znakomite rozwiązanie w kwestii marketingu. Ponadto każda praca w naszej odzieży staje się komfortowa i bezproblemowa. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!