Odzież robocza i ochronna

Oferta dopasowana

do indywidualnych potrzeb

Bezpieczeństwo Twoich pracowników jest dla nas najważniejsze

C

enimy własnoręczne, polskie wyroby najwyższej jakości. Dlatego też sami postanowiliśmy się tym zająć. W naszym asortymencie znajdziesz ubrania robocze, które idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach. Produkujemy wysokogatunkową odzież ochronną trudnopalną, antyelektrostatyczną, aby zdrowie osób je noszących było pod należytą ochroną.

Szyjemy je tak, by pasowały Twoim pracownikom. Mamy do wyboru różnorodne warianty kolorystyczne, a także dajemy Ci możliwość nałożenia dowolnego nadruku bądź haftu. Jej skuteczność potwierdza fakt, że spełnia wymagania normy PN-EN 340:2006 oraz PN-EN 1149-5:2009, jak również posiada certyfikat wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi Zakład Certyfikacji Textil-Cert.

Nasze

produkty

Odzież
antyelektrostatyczna i trudnopalna

Odzież
robocza

Odzież
ostrzegawcza

Odzież
promocyjno-reklamowa

Koszule
flanelowe

Odzież
multiochronna

Odzież
trudnopalna

Cennik odzieży roboczej i ochronnej

W naszej ofercie ceny odzieży roboczej i ochronnej są niezwykle atrakcyjne. Wystarczy skontaktować się z nami, przekazać jak najwięcej istotnych informacji, a odpowiemy, jaka będzie cena netto za wybrane ubrania robocze do pracy. Ważne jest to, że oferowana przez nas odzież robocza i ochronna wykonywana jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o to, aby robocze ubrania zapewniały bezpieczeństwo i komfort pracy. Jednocześnie ich cena jest bardzo korzystna.

Odzież robocza i ochronna Natare – hurtownia BHP

Jeśli interesuje Cię odzież ochronna robocza i artykuły BHP w rozsądnych cenach, zachęcamy do kontaktu przez e-mail lub telefon. Warto pamiętać o tym, że ubranie robocze do pracy musi spełniać określone normy. W ofercie znajdują się takie elementy garderoby jak bluza, spodnie, koszula flanelowa, obuwie, rękawice, kaski i wiele więcej. Profesjonalna odzież robocza i ochronna wcale nie musi być droga, co udowadnia nasza korzystna cena!

Odzież robocza a ochronna – Potrzebujesz więcej informacji? Interesują Cię różnorodne robocze elementy garderoby do pracy, lecz nie wiesz, jak je odpowiednio wybrać? Skontaktuj się z nami, a odpowiednio Ci doradzimy! Odzież robocza ochronna i środki ochrony indywidualnej z wysokiej jakości materiałów to szeroki asortyment, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednie elementy odzieży sprawdzą się w pracy w każdych warunkach.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!