Odzież robocza i ochronna

Oferta dopasowana

do indywidualnych potrzeb

Bezpieczeństwo Twoich pracowników jest dla nas najważniejsze

C

enimy własnoręczne, polskie wyroby najwyższej jakości. Dlatego też sami postanowiliśmy się tym zająć. W naszym asortymencie znajdziesz ubrania robocze, które idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach. Produkujemy wysokogatunkową odzież ochronną trudnopalną, antyelektrostatyczną, aby zdrowie osób je noszących było pod należytą ochroną.

Szyjemy je tak, by pasowały Twoim pracownikom. Mamy do wyboru różnorodne warianty kolorystyczne, a także dajemy Ci możliwość nałożenia dowolnego nadruku bądź haftu. Jej skuteczność potwierdza fakt, że spełnia wymagania normy PN-EN 340:2006 oraz PN-EN 1149-5:2009, jak również posiada certyfikat wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi Zakład Certyfikacji Textil-Cert.

Nasze

produkty

Odzież
antyelektrostatyczna i trudnopalna

Odzież
robocza

Odzież
ostrzegawcza

Odzież
promocyjno-reklamowa

Koszule
flanelowe

Odzież
multiochronna

Odzież
trudnopalna

Cennik odzieży roboczej i ochronnej, sklep BHP

W naszej ofercie ceny odzieży roboczej i ochronnej są niezwykle atrakcyjne. Wystarczy skontaktować się z nami, przekazać jak najwięcej istotnych informacji, a odpowiemy, jaka będzie cena netto za wybrane ubrania robocze do pracy. Ważne jest to, że oferowana przez nas odzież robocza oraz ochronna wykonywana jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o to, aby robocze ubrania zapewniały bezpieczeństwo i komfort pracy. Jednocześnie ich cena jest bardzo korzystna.

Odzież robocza oraz ochronna Natare – hurtownia BHP

Jeśli interesuje Cię odzież ochronna robocza i artykuły BHP w rozsądnych cenach, zachęcamy do kontaktu przez e-mail lub telefon. Warto pamiętać o tym, że ubranie robocze do pracy musi spełniać określone normy. W ofercie znajdują się takie elementy garderoby jak bluza, spodnie, koszula flanelowa, obuwie, rękawice, kaski i wiele więcej. Profesjonalna odzież ochronna i robocza wcale nie musi być droga, co udowadnia nasza korzystna cena!

Odzież robocza a ochronna – potrzebujesz więcej informacji?

Interesują Cię różnorodne robocze elementy garderoby do pracy, lecz nie wiesz, jak je odpowiednio wybrać? Skontaktuj się z nami, a odpowiednio Ci doradzimy! Odzież robocza ochronna i środki ochrony indywidualnej z wysokiej jakości materiałów to szeroki asortyment, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednie elementy odzieży sprawdzą się w pracy w każdych warunkach.

Odzież ochronna i robocza – podobieństwa i różnice

Odzież ochronna, robocza – to dwa nieco różniące się od siebie pojęcia. Odzież ochronna ma za zadanie chronić pracownika przed niebezpieczeństwami związanymi z wykonywaną pracę, na przykład mrozem, gorącem, płomieniami czy substancjami chemicznymi, żrącymi. W skład odzieży roboczej wchodzą kombinezony, płaszcze, kaptury, fartuchy, hełmy, rękawice, maski czy obuwie. Odzież ostrzegawcza to jeden z rodzajów odzieży ochronnej, który ma za zadanie zwiększenie widoczności pracownika, na przykład na drodze. Jest to zazwyczaj uzupełnienie innej odzieży ochronnej, ale w wielu przypadkach nie można jej pomijać,

Robocza odzież nie ma właściwości podobnych do ubrań ochronnych, jest natomiast przeznaczona do wykonywania w niej pracy. Odzież roboczą cechuje wygoda, brak krępowania ruchów, nie musi mieć także odpowiednich atestów. Przykładowe elementy to spodnie robocze (na przykład ogrodniczki), obuwie robocze, okulary, bluzy, koszulki.

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!