Odzież robocza

Profesjonalna odzież

robocza

Odzież robocza (inaczej odzież zawodowa) używana jest do zastąpienia odzieży, w której pracownik przyszedł do pracy albo założenia jej na to ubranie. Ubrania robocze przeznaczone są do wykonywania pracy, przy której występuje ryzyko zabrudzenia lub zniszczenia odzieży (stąd zastępstwo). Ubrania robocze często określają wykonywany zawód – bardzo łatwo jest rozpoznać pracownika służby zdrowia po jego fartuchu albo kucharza po jego białym zestawie wraz z czapką. Ważne, by ubrania robocze spełniały różnorodne ogólne przepisy (np. sanitarne) albo wewnętrzne przepisy w firmie (np. zakrycie tatuaży na ciele).

W naszej ofercie znajdziesz następujące ubrania robocze (m.in.):

  • fartuchy,
  • spodnie,
  • bluzy,
  • kamizelki,
  • koszulki,
  • całe zestawy ubrań,
  • ubrania jednorazowe.

Czy odzież robocza i ochronna

to dokładnie to samo?

Nie! Zachodzi znacząca różnica pomiędzy ubraniami roboczymi, a ochronnymi. Jak już wspomnieliśmy, odzież robocza ma za zadanie chronić prywatne ubranie pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem, natomiast nie jest w stanie zabezpieczyć jego zdrowia lub życia przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak substancje chemiczne, iskry czy ogień. Od tego jest odzież ochronna, która podlega przepisom BHP jako środek ochrony indywidualnej. Istotne jest również, aby taka odzież posiadała wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienie normy dla każdego z zagrożeń.

Odzież robocza

dla Ciebie i Twoich pracowników

Każde nasze ubranie robocze, czy mowa o fartuchu, koszulce czy spodniach, to gwarancja solidnej ochrony prywatnej odzieży oraz ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę! Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy!

Nasze

produkty

Bluza
robocza

Spodnie
robocza

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!