Odzież robocza

Profesjonalna odzież

robocza

Odzież robocza (inaczej odzież zawodowa) używana jest do zastąpienia odzieży, w której pracownik przyszedł do firmy albo założenia jej na to ubranie – tego wymaga bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP). Ubrania robocze przeznaczone są do wykonywania pracy, przy której występuje ryzyko zabrudzenia lub zniszczenia odzieży (stąd zastępstwo). Ubrania robocze często określają wykonywany zawód – bardzo łatwo jest rozpoznać pracownika służby zdrowia po jego fartuchu albo kucharza po jego białym zestawie wraz z czapką. Ważne, by ubrania robocze spełniały różnorodne ogólne przepisy (np. sanitarne) albo wewnętrzne przepisy w firmie (np. zakrycie tatuaży na ciele). Nasz asortyment to artykuły BHP damskie i męskie wysokiej jakości. Na życzenie klienta wykonujemy druk lub haft na ubraniach. Zobacz pełną ofertę!

W naszej ofercie posiadamy następującą odzież roboczą (m.in.):

 • fartuchy,
 • spodnie,
 • bluzy,
 • kamizelki,
 • koszulki (polo i T-shirt),
 • rękawice,
 • kurtki,
 • buty,
 • całe zestawy ubrań,
 • akcesoria,
 • ubrania jednorazowe.

Czy odzież robocza i ochronna

to dokładnie to samo?

Nie! Zachodzi znacząca różnica pomiędzy ubraniami roboczymi, a ochronnymi. Jak już wspomnieliśmy, odzież robocza ma za zadanie chronić prywatne ubranie pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem, natomiast nie jest w stanie zabezpieczyć jego zdrowia lub życia przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak substancje chemiczne, iskry czy ogień. Od tego jest odzież ochronna, która podlega przepisom BHP jako środek ochrony indywidualnej. Istotne jest również, aby produkt z tej kategorii posiadał wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienie normy dla każdego z zagrożeń.

Odzież robocza

dla Ciebie i Twoich pracowników

Każde nasze ubranie robocze, czy mowa o fartuchu, koszulce czy spodniach, a nawet buty robocze, to gwarancja solidnej ochrony prywatnej odzieży oraz ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę zgodnie z zasadami BHP! Masz pytania dotyczące naszych produktów? Interesują Cię szczegółowe informacje na ich temat? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zapraszamy serdecznie!

Odzież robocza BHP

Pod pojęciem odzieży roboczej znajduje się wiele różnego rodzaju produktów. W naszej ofercie znajduje się m.in. odzież robocza BHP, odzież robocza antyelektrostatyczna, odzież robocza budowlana, odzież robocza dla elektryka, odzież robocza dla kierowcy, odzież robocza drogowa, odzież robocza elektrostatyczna, odzież robocza firmowa. Co istotne, w sklepie dostępna jest odzież robocza damska oraz odzież robocza męska. Dzięki temu bez trudu można dopasować odpowiednie ubrania dla pracowników ze względu na rodzaj wykonywanej pracy oraz indywidualne potrzeby. Wśród ubrań znajdują się spodnie, bluza, obuwie, koszule flanelowe i wiele więcej. Hurtownia jest w stanie zaproponować wiele różnorodnych produktów, a ich cena jest niezwykle atrakcyjna.

Odzież robocza cennik

Wiele osób w poszukiwaniu odpowiednich produktów, wpisuje w wyszukiwarkę hasło „odzież robocza cena” czy „odzież robocza ceny”. Nie istnieje jeden konkretny cennik odzieży do pracy, gdyż cena jest zależna od konkretnych potrzeb. Zachęcamy zatem do kontaktu, a udzielimy niezbędnych informacji. Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas odzież robocza dla pracowników czy odzież robocza dla zleceniobiorcy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Odzież robocza duże rozmiary

Odzież robocza środki ochrony indywidualnej

W naszej ofercie znajduje się odzież robocza damska BHP oraz odzież robocza męska BHP w dużych rozmiarach. Bez trudu dopasujesz odpowiedni rozmiar, jeśli chodzi o spodnie robocze, bluzy, koszule i inne. Nasz sklep BHP to wysokiej jakości odziez robocza na każdą kieszeń.

Odzież robocza firmy – sklepy BHP

W naszym sklepie masz dostęp do różnego rodzaju ubrań roboczych i ochronnych. Jeśli interesuje Cię odzież robocza i środki ochrony indywidualnej, zachęcamy do kontaktu, a udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Pamiętaj, że odzież robocza i ochronna musi spełniać określone normy, dlatego warto kupować ją wyłącznie w sprawdzonych źródłach.

Odzież robocza hurt

Odzież robocza sklep internetowy

Odzież BHP wykonana z wysokiej jakości materiałów, dostępna w atrakcyjnych cenach? To możliwe! Jeśli interesuje Cię odzież robocza antystatyczna, spodnie robocze, bluza, koszule flanelowe, obuwie do pracy, skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Nasze

produkty

Bluza
robocza

Spodnie
robocze

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!