Spodnie robocze

Wygodne i tanie

spodnie robocze

Robocze spodnie, wraz z bluzą, tworzą zazwyczaj komplet odzieży chroniącej przed zabrudzeniem w pracy i zniszczeniem prywatnych ubrań. Ich noszenie jest uwarunkowane przepisami BHP, które odnoszą się do różnych branż. Odpowiednie spodnie BHP muszą być trwałe (więc wykonane z solidnych materiałów odpornych na dziury i przetarcia na kolanach czy w kieszeniach oraz na wodę), funkcjonalne i niekrępujące ruchów.

W naszej ofercie znajdziesz następujące spodnie robocze:

  • spodnie monterskie,
  • spodnie robocze budowlane,
  • spodnie robocze medyczne,
  • spodnie robocze z odblaskami.

Jeśli chodzi o krój, udostępniamy spodnie robocze do pasa, spodnie robocze ogrodniczki, spodnie robocze na szelkach i spodnie robocze bojówki. W naszej ofercie znajdziesz zarówno spodnie robocze damskie, jak i spodnie robocze męskie. Można nabyć także fasony uniwersalne. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych i praktycznych tkanin, ubrania nie tracą koloru nawet po wielu praniach, są odporne na wchłanianie brudu i wygodne w noszeniu. Umożliwiają ciału swobodne oddychanie oraz termoregulację. Spodnie ostrzegawcze mogą występować również w wersji z materiałów i kolorów ułatwiających widoczność oraz z paskami fluorescencyjnymi.

Najlepsze spodnie robocze

dla Twoich pracowników

Wszystkie nasze spodnie robocze, czy mowa o spodniach roboczych do pasa, bojówkach czy ogrodniczkach, to gwarancja solidnej ochrony ciała przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Zapewniamy komfortową, bezproblemową pracę! Masz pytania lub chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo i zdrowie

Miej je pod ochroną dzięki naszej odzieży roboczej!